درباره ما

اساس صنعت پارس

طراح و سازنده تجهیزات صنایع
نفت، سیمان، نیروگاه و فولاد

چهره ماندگار صنعت کشور و همچنین کارآفرین برتر استان فارس در سال 1389

شرکت اساس صنعت پارس در سال 1382 در قالب طرح توسعه شرکت امیدبرش (تاسیس 1351) و با هدف تامین نیازهای زیربنایی صنایع مختلف تاسیس گردید. کارخانه اساس صنعت پارس در زمینی به مساحت 20,000 متر مربع با زیربنای بالغ بر 11,000 متر مربع ساخته شده و مشتمل بر 4 سالن تولید است که یک سالن آن منحصراً جهت ساخت و تولید تجهیزات فولاد ضد زنگ با فضاهای اداری و انبار تخصیص داده شده است.

این شرکت با پشتوانه تجربی 50 ساله خود در صنعت و بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و منحصر به فرد و استفاده از فن آوری های پیشرفته در زمینه نرم افزارهای مهندسی، رعایت استانداردها و کدهای معتبر جهانی، دسترسی به مواد اولیه با گواهینامه های فنی معتبر، استفاده از شیوه های نوین مدیریت و نظارت دقیق و کنترل و تضمین کیفیت، هم اکنون به عنوان یکی از توانمندترین شرکت های طراح و تولید کننده سازه ها و تجهیزات صنعتی در صنایع مختلف درحال فعالیت می باشد.

این شرکت توانسته است در راستای تحقق اهداف پروژه های ملی و بومی سازی، دانش فنی تولید بسیاری از تجهیزات، گام های موثری برداشته و به موفقیت های چشمگیری نائل آید و بعنوان چهره ماندگار صنعت کشور و همچنین کارآفرین برتر استان فارس در سال 1389 معرفی گردد.

پرسنل

سال تاسیس

افتخارات

پروژه اتمام شده